Kraft Ø 22 mm
379 kr
Kraftbrännare med brännardiameter på 22 mm. För mjuklödning och mindre värmningsarbeten.
.
Monteras direkt på Halsrör med ventil
Endast 7 kvar i lager
Beskrivning
| Typ: | Kraft |
| Effekt gasol: | 7 kW |
| Arbetstryck: | 2 bar |
| Gasolförbrukning: | 550 g/h |
| Brännarens diameter: | 2,2 cm |
| Vikt: | 0,095 g |
Ytterligare information
| EAN/GTIN | 7314528725042 |
|---|---|
| Varumärke | Sievert |