Promatic Handtag
1890 kr
Handtag tillverkat i kompositmaterial förstärkt med 30% glasfiber för maximal hållbarhet samt dubbelsprutat utförande för högsta komfort och användarvänlighet.
.
• Roterande anslutning för att undvika slangtrassel
• Utrustat med upphängningskrok och fotstöd
• Ratt i mässing för finjustering av lågan
Levereras utan slangnippel
Slut i lager
Beskrivning
| Typ: | Handtag |
| Slanganslutning: | R 3/8”V |
| Tändsystem: | Piezo-tändning |
| Arbetstryck: | 1,5-4 bar |
| Höjd: | 8 cm |
| Längd: | 18 cm |
| Vikt: | 290 g |
Ytterligare information
| EAN/GTIN | 7314523366110 |
|---|---|
| Varumärke | Sievert |