Paketpris Gasolgrill Landmann Cool Black 5.2 maxX
Det ursprungliga priset var: 14817 kr.14280 krDet nuvarande priset är: 14280 kr.
Vi har gjort ett paketerbjudande med vår populära serie gasolgrillar tillsammans med allt du behöver, inklusive en fylld gasolflaska. Bara att montera och börja laga mat!
Beskrivning
Den nya Landmann Cool Black 5.2 maxX kombinerar elegant design med hög prestanda och smarta funktioner för en förstklassig grillupplevelse. Med fem justerbara brännare i rostfritt stål och en infragrill som når upp till 800 grader får du maximal kraft och precision för perfekt stekyta. PTS-systemet tillsammans med det robusta gjutjärnsgallret säkerställer en jämn värmefördelning över hela grillytan.
Detta är för dig som
- Söker en kraftfull grill med 5 brännare
- Vill ha sidobrännare och en back burner
- Ser det fina i att få ALLT hemlevererat, ink fylld gasoltub
- Gillar extra utrustning som belysta vred, kylt förvaring rejält grillgaller
Ytterligare information
Gasolgrill Landmann Cool Black 5.2 maxX
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| EAN/GTIN | 4067526092496 |
| Vikt | 66 kg |
| Mått (B x H x D) | 159,5 cm × 122 cm × 56 cm |
| Antal brännare | 5 + 2 |
| Effekt Gasol | 18,25 + 7,5kW |
| Rekommenderad gasoltub | PC10 |
Landmann Premium Skyddsöverdrag XL+ - Svart
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| EAN/GTIN | 4067526101204 |
| Vikt | 1,9 kg |
| Mått (B x H x D) | 60cm x 100cm x 145cm |
Gasolflaska PC10 Inklusive Gasol
| Varumärke | HEXAGON RAGASCO |
|---|---|
| Riskvärde | ADR 30 |
| Flaskvolym | 23,8 Liter |
| Gasolinnehåll | 10 kg |
| Material | Komposit / Plast (Glasfiberarmerad polymer) |
| Höjd | 59 cm |
| Diameter | 30,5 cm |
| Totalvikt inklusive gasol | 15,4 kg |
| Tomvikt | 5,4 kg |
| Levereras Inklusive Gasol | Ja |
Landmann Pure grilltång
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| EAN/GTIN | 4000810136247 |
| Längd | 46,5 cm |
| Material | Rostfritt stål |
Landmann Pure grillspade
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| EAN/GTIN | 4000810136216 |
| Längd | 42 cm |
| Material | Rostfritt stål |
Landmann Pure grillgaffel
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| EAN/GTIN | 4000810136230 |
| Längd | 42 cm |
| Material | Rostfritt stål |
