Paketpris Gasolgrill Landmann Cool Black Classic 4.1
Det ursprungliga priset var: 12016 kr.11479 krDet nuvarande priset är: 11479 kr.
Vi har gjort ett paketerbjudande med vår populära serie gasolgrillar tillsammans med allt du behöver, inklusive en fylld gasolflaska. Bara att montera och börja laga mat!
Beskrivning
Landmann Gasolgrill Cool Black Classic 4.1 har fyra justerbara brännare på 3,65 kW vardera i rostfritt stål där du får en jämn värmefördelning och kontroll över hela grillytan. PTS-systemet tillsammans med det robusta gjutjärnsgallret säkerställer en jämn tillagning varje gång.
Cool Black Classic 4.1 är utrustad med dubbla skåpsluckor som ger gott om plats för förvaring av gasolflaska och grilltillbehör. På sidan finns en praktisk kokplatta för att värma såser, koka potatis eller förbereda tillbehör direkt vid grillen.
Det dubbelt isolerade locket bevarar värmen effektivt och den helsvarta designen med LED-belysta vred ger grillen en modern och exklusiv känsla. Med en rymlig grillyta på 76 x 41 cm och extra varmhållningsgaller får du gott om utrymme för att tillaga hela måltiden samtidigt.
Ytterligare information
Gasolgrill Landmann Cool Black Classic 4.1
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| EAN/GTIN | 4067526093257 |
| Vikt | 55,5 kg |
| Mått (B x H x D) | 53,5cm x 121cm x 144,5cm |
| Antal brännare | 4 st |
| Effekt | 3,65 kW per brännare |
| Rekommenderad gasoltub | PC10 |
Landmann Premium Skyddsöverdrag XL - Svart
| EAN/GTIN | 4065829005281 |
|---|---|
| Vikt | 1,9 kg |
| Mått (B x H x D) | 60cm x 100cm x 145cm |
Gasolflaska PC10 Inklusive Gasol
| Varumärke | HEXAGON RAGASCO |
|---|---|
| Riskvärde | ADR 30 |
| Flaskvolym | 23,8 Liter |
| Gasolinnehåll | 10 kg |
| Material | Komposit / Plast (Glasfiberarmerad polymer) |
| Höjd | 59 cm |
| Diameter | 30,5 cm |
| Totalvikt inklusive gasol | 15,4 kg |
| Tomvikt | 5,4 kg |
| Levereras Inklusive Gasol | Ja |
Landmann Regulatorset SE - 29 mbar
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| Gastryck | 29 mbar (max 16 bar inkommande tryck) |
| Längd på slang | 0,8 m |
Landmann Pure grilltång
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| EAN/GTIN | 4000810136247 |
| Längd | 46,5 cm |
| Material | Rostfritt stål |
Landmann Pure grillspade
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| EAN/GTIN | 4000810136216 |
| Längd | 42 cm |
| Material | Rostfritt stål |
Landmann Pure grillgaffel
| Varumärke | Landmann |
|---|---|
| EAN/GTIN | 4000810136230 |
| Längd | 42 cm |
| Material | Rostfritt stål |















