Gasolkamin Blue Belle, Svart – Termostat
Det ursprungliga priset var: 2890 kr.2690 krDet nuvarande priset är: 2690 kr.
Gasolkamin Blue Belle är en riktigt snygg gasolkamin – designad och tillverkad i Italien av återvunnet material med unik termostatstyrning. Missa inte vårat erbjudande med denna produkten!
Endast 11 kvar i lager
Beskrivning
Gasolkamin Blue Belle är en mycket effektiv gasolkamin tillverkad i återvunnet material med unik termostatstyrning och en effekt på upp till 4,2 kW. Perfekt för både snabb uppvärmning och till underhållsvärme.
Fördelar
- Snabb uppvärmning
- Termostat som stänger av kaminen helt vid önskad temperatur
- Hög effekt
- Portabel på hjul
- Ren och luktfri förbränning
- Batteritändning
Ytterligare information
| Effekt Gasol | 4,2 kW |
|---|---|
| Gastryck | 30 mbar |
| Termostat | Med termostat |
| Gasolförbrukning | 0-305 g/h |
| Tändsystem | Automatisk piezotändning |
| Fläkt | Utan fläkt |
| Syrgaskontroll | Ja |
| Mått (B x H x D) | 34,5 x 77,7 x 45,5 cm |
| Färg | Svart |
| Vikt | 11 kg |
| Rekommenderad gasoltub | PC10 |
| Varumärke | TMC |
| EAN/GTIN | 8017476645583 |
Produktvideo
Manualer
Läs manual här: Manual Gasolkamin Blue Belle
